Про нас

EwaCash - надійний, швидкий і сучасний сервіс онлайн-позик в Україні. Ми спеціалізуємося на видачі мікрокредитів під невеликий відсоток в максимально короткі терміни на вигідних умовах. Прозорість і чесність - це наше кредо. Якщо Вам потрібні "швидкі гроші" до зарплати на найпростіші побутові потреби, для повернення боргу або рішення форс-мажорної фінансової потреби - це до нас. Кожному клієнту ми пропонуємо комфортний сервіс, зрозумілі і прості умови співпраці, зручне зарахування коштів на картку і доброзичливий інтерфейс нашого сайту.

Коли терміново знадобилися гроші і у вас немає часу їхати в банк, збирати пакет документів для отримання кредиту, стояти в черзі, засмучуватися, що доведеться чекати кілька днів, а то і тижнів - EwaCash прийде на допомогу. Для оформлення заявки на отримання позики вам знадобиться 5 хвилин, а ми в свою чергу опрацюємо її так швидко, що ви не встигнете навіть випити чашку ароматної кави.

З EwaCash приємно, комфортно і надійно співпрацювати. Ми завжди йдемо назустріч нашим клієнтам, піклуючись про їхнє благополуччя, чистоту кредитної історії і необхідності в найкоротші терміни отримати запитувану суму на свою банківську карту.

Яка мета у EwaCash?

Ми побачили високу потребу в мікрокредитуванні і вийшли на ринок позик з метою забезпечити клієнтам високий рівень сервісу, спростити процедуру отримання грошей на карту і допомогти вирішити поточні фінансові проблеми всього за 5 хвилин часу.

У нас немає ніяких черг, складних схем в заповненні заявки, скрупульозних перевірок на благонадійність і регулярних нагадувань про необхідність повернути борг. Ми максимально спростили інтерфейс свого онлайн-сервісу, оптимізували процес заповнення заявки для схвалення позики і створили можливість отримати гроші на карту без паперової та бюрократичної тяганини.

Наша головна мета - задовольнити фінансові потреби клієнта за лічені хвилини, забезпечивши доброзичливий і якісний сервіс!

Чому варто обрати саме EwaCash?

Компаній на ринку мікрокредитування сьогодні настільки багато, що новачку буває складно зробити вибір на користь однієї, надійної і чесної. Не дивлячись на велику конкуренцію клієнти раз за разом обирають нас, і ми пишаємося їх вибором.

Так чому ж і Вам не скористатися нашим сервісом, припинивши пошуки кращого позичальника в ніші мікропозик?

Ми працюємо по всій Україні!

В якому б місті чи містечку Ви не знаходилися, скористатися нашим онлайн сервісом ви зможете завжди і скрізь. Ми працюємо онлайн! Вам не треба приходити в офіс і чекати. Досить зайти на наш сайт, заповнити заявку і гроші "полетять" на карту в будь-який куточок України!

Чому нас обирають
Uniq
Чесний і прозорий сервіс

Ми гарантуємо, що повертати Ви будете тільки ту суму, яка вказана в договорі. Ніяких прихованих платежів, комісій і доплат EwaCash не вимагає!

Individual
Ми працюємо навіть вночі!

Ситуації бувають різні і гроші можуть знадобитися в будь-який момент. Співпрацюючи з нами, Вам не потрібно обдзвонювати родичів і друзів в нічний час, на вихідних або у свята. Просто заповніть заявку на сайті і отримаєте потрібну Вам суму на карту.

OnLine
Лояльне ставлення до кожного клієнта!

Навіть якщо Ваша кредитна історія зіпсована колишніми фінансовими негараздами, ми із задоволенням допоможемо її поліпшити і підвищити Ваш кредитний рейтинг. Якщо Ви не встигаєте вчасно погасити борг, EwaCash пролонгує термін і Ви повернете займ як тільки з'явиться можливість.

Speed
Ми швидкі!

Ви витратите 5 хвилин на заповнення заявки і вже через 10 хвилин отримаєте кошти на банківську карту! Швидкість переказу грошей - це наша конкурентна перевага. І ми точно знаємо, що Ви б хотіли отримати позику якомога швидше, без черг, збору пакету документів і очікувань переказу днями.