Як отримати кредит

Отримати необхідну вам суму мікрокредиту на картку можна досить просто і головне - швидко. Щоб оформити кредит потрібно виділити всього 10 хвилин свого часу та дочекатися надходження грошей на карту.

Багатьох користувачів часто цікавить питання: як взяти кредит через Інтернет. Проходить ця процедура в декілька етапів.

До них можна віднести:

 • Вибір потрібної суми кредитування;
 • Реєстрація профілю позичальника;
 • Заповнення анкети - заявки;
 • Прикріплення банківської карти для зарахування коштів;
 • Верифікація даних;
 • Отримання повідомлення про схвалення або відхилення заявки;
 • Зарахування грошей на карту.
01. Як вибрати необхідну суму?

Для вибору необхідної вам суми онлайн досить скористатися калькулятором на сайті.

У спеціальному полі ви вводите потрібну суму коштів і обираєте термін кредитування. Калькулятор розраховує відсотки за користування кредитом і контрольну дату, коли необхідно буде повернути всю суму позики.

Зверніть увагу, що новим клієнтам (при першому зверненні) надається можливість мікропозик на суму до 5000 грн. При наступних зверненнях сума кредитування може збільшитися до 15 тисяч гривень.

02. Як зареєструватися?

Для отримання мікропозик необхідно пройти реєстрацію на сайті. Процедура легка і швидка.

Для реєстрації потрібно натиснути кнопку «Оформити кредит», в спеціальних полях вписати номер мобільного телефону на який прийде код, що дасть можливість перейти до наступних етапів.

Для остаточної реєстрації повинна бути заповнена анкета на отримання кредиту з такою інформацією:

 • ПІБ;
 • ІПН;
 • Номер мобільного телефону;
 • Адреса електронної пошти.
03. Які документи необхідні?

Для оформлення договору позики вам знадобляться наступні документи:

 • громадянський паспорт,
 • індивідуальний податковий номер.

Паспортні дані та податковий номер необхідно буде внести в спеціальні поля для обробки особистих даних і підтвердження вашої особистості.

04. Як прикріпити карту?

Для отримання позикових коштів обов'язковою умовою є «прив'язка» банківської карти оформленої на ім'я позичальника. Після схвалення заявки на неї будуть переведені кошти.

Карту для верифікації прикріпити дуже просто. Вам необхідно буде ввести запитувані дані вашої картки в порожні поля.

Далі, на вказаний в анкеті номер телефону надійде SMS повідомлення з кодом підтвердження. Таким чином, ми перевіряємо, чи активна карта на сьогоднішній день.

05. Як схвалюється кредит?

Процес схвалення кредиту не затягується на дні і тижні. Як правило, чекати відповіді не доводиться більше 10 хвилин. Сама процедура оформлення мікропозик займає до 15 хвилин. Тому отримати гроші на карту можна буде дуже швидко.

Також відзначимо, що у разі прийняття позитивного рішення на подачу заявки про отримання кредитування, розгляди нових заявок будуть прийматися системою сайту автоматично протягом усього декількох хвилин. А значить, питання - як взяти гроші в борг повторно, стає неактуальним.

06. Як ознайомитися з договором?
Після схвалення електронної заявки на кредит вам необхідно буде підписати договір позики, використовуючи цифровий пароль. Ознайомитися з договором і накласти свій цифровий підпис можна в особистому кабінеті, який був створений при реєстрації.
07. Як отримати гроші?

Гроші надійдуть на вашу банківську карту автоматично, після того, як буде підписаний договір. Процедура здійснюється протягом всього декількох хвилин.

Вся необхідна інформація як взяти кредит знаходиться на нашому сайті, а дані по кредитам, термінам їх погашення та суми процентів також будуть доступні користувачеві в його особистому кабінеті на сайті.